„ Zajdu si na nehtíky … “ je dost častá věta mezi námi, děvčaty. A proč také ne? Je to přece ženské, krásné a vyjadřuje to postoj k vlastnímu já, protože o sebe dbám, záleží mi na sobě.
Kvalitně zhotovená modelace nehtů nejen ruku zkrášluje a zjemňuje, ale chrání nehet před venkovními vlivy poškození ( běžné práce v domácnosti, mytí nádobí, oken, práce na zahrádce a i jiné možné záliby … ) , netvoří se záděry a nepraská kůže kolem nehtového lůžka, nehty se nedvojí.
Velice běžnou a vžitou technikou je „ nalepení typů “ a následné zdobení a fixace zdobení zhotoveného umělého nehtu.
Svým zákaznicím raději nabízím kvalitnější provedení prodloužením a vymodelováním hmotou přímo na nehtu pomocí teflonových forem. Nehet je pevnější, nepraská při náhodném nárazu a při pravidelném doplňování se vlastní nehet vypěstuje a následně jen zabrušuje potřebná délka a tvar a doplňuje, popřípadě zdobí, podle přání zákaznice.
Moje zákaznice si přímo na místě vybírají podle širokého vzorníku, a pokud si není jistá svou představou, vytvořím pro ni ten správný vzorek „ na míru “. Při zdobení používám nejen klasické laky a zdobičky, ale i glitry, kamínky, a maluji květinové vzory akrylovými barvami.
Tato technika je časově náročnější, je tedy potřeba počítat aspoň se třemi hodinami volného času.
Budu velmi ráda, když budete mít zájem tuto techniku vyzkoušet a budete stejně spokojené, jako mé stávající zákaznice, které již pochopily výhody této modelace nehtů. Ve fotogalerii můžete na některé z nich nahlédnout, v inspiraci se můžete nechat opravdu inspirovat. Barvy a vzory se dají libovolně kombinovat.